Pletiva a plotové systémy

plotový systém plotový systém plotový systém plotový systém

Axis je plotový systém vyšší cenové kategorie. Elegantní styl a pevnost dávají tomuto oplocení pečeť výjimečnosti. I přez velmi rychlou montáž nabízí nadstandartní bezpečnost.

plotový systém plotový systém

Svařovaný plot AXIS se skládá z panelu a ze sloupku. Je to velmi odolný systém, který je možné ihned montovat a nepotřebuje žádné další příslušenství. Plot AXIS je zvláště vhodný na ochranu zahrad a parků, průmyslových závodů, administrativních a sportovních staveb, oplocení rodinných domku. Umožňuje realizaci odskoků na nerovném terénu. Je dostupný v celé barevné paletě, umožňuje soulad stylu a barvy plotu se stylem a barvou architektury a okolí. Dodává se v provedení povrchové úpravy pozinkováním a následným pokrytím PVC v široké škále odstínů RAL.Vyrábí se ve třech verzích. Montáž - jednoduchá a rychlá do plastifikovaných sloupku s možností použití prefabrikované betonové zídky. Princip spojování zajišťuje neporušitelnost plotu.

plotový systém plotový systém
drickx
Vážení zákazníci, rádi bychom Vám nabídli vratový systém přesně podle Vašich představ. Vratové systémy je možno objednat k plotovým systémům či samostaně.
Více informací na tel. čísle: +420777564635 nebo e-mailu: info@bambasek-as.cz

Zakázková vrata Zakázková vrata Zakázková vrata Zakázková vrata Zakázková vrata Zakázková vrata